"škola nás baví"

« zpět

1. video kroužku HRY NA KYTARU - starší

18.11.2020

Ahoj kytaristky a kytaristi smiley,

připravily jsme pro vás video na procvičování základních akordů na kytaru: D Dur, A7 a G Dur, abyste mohli trénovat, co už umíte cool, ale naučíte se i nové akordy: Ami, Dmi, E Dur a to ve vaší oblíbené písničce Idze počtar, idze laugh. V příloze najdete noty k písničkám a kytarové hmaty. Pilně hrajte, zpívejte si při doprovodu písniček a když vám to pěkně půjde, neváhejte ani chvilku: vezměte telefon, natočte na video, jak hrajete a pošlete nám nahrávku wink. Emaily najdete v kontaktech pěveckých sborů, nebo můžete posílat nahrávky i na Messenger. Nevažte se, ale odvažte se laugh. Odměny za poslaná videa zaručeny wink.

Mějte se fajn a těšíme se na vás, až si společně zahrajeme heart.

Vaše Liana a Hanka Jíchovy.