"škola nás baví"

« zpět

2.A a 7.A ve škole v přírodě v Chřibské

2.A a 7.A ve škole v přírodě v Chřibské

07.10.2020

O školu v přírodě jsme nepřišli.

Hned na začátku roku vyjeli třídy 2.A a 7.A na školu v přírodě do Chřibské v Lužických horách. Po deštivé příjezdu nám celý týden počasí přálo. Celé dny jsme byli venku.Nachodili jsme určitě 50 km, hráli hry a sportovali.Na celodenním pěším výletě jsme navštívili zřícenina hradu Tolštejn, rozhlednu Jedlovou a školu v magnetové hoře ve Chřibské. Kde jsme načerpaly novou energii.Asi na tom něco bylo,protože po 17 km jsme se opět večer sešli na hřišti a   sportovali.S pobytem jsme se rozloučili u táboráku,kde jsme zpívali jednu písničku za druhou a večer na super diskotéce.Celá ŠvP měla ještě něco důležitého.Připomněli  jsme si, že jsme pořád ta báječná parta.Že jsme vzájemně našli nové kamarády. Velcí malé a malí velké. I přes věkový rozdíl jsme byli všichni jako jedna parta.

Mgr. Martina Hégrová a Mgr. Eliška Vokatá