"škola nás baví"

« zpět

BERUŠKY II a HLÁSEK na Křivoklátě
._02.jpg._03.jpg._04.jpg._05.jpg._06.jpg._07.jpg

BERUŠKY II a HLÁSEK na Křivoklátě

16.06.2024

V sobotu 15. června 2024 se naše pěvecké sbory Berušky II a Hlásek zúčastnily krásné akce Den dětí na Křivoklátě.

Naše pěvecké sbory zpříjemnily akci svým připraveným vystoupením. V programu zazněly jak lidové písničky, tak písně soudobých autorů. V premiéře jsme posluchačům předvedli zhudebněnou Červenou Karkulku od známé autorské dvojice Jaroslava Uhlíře a Zdeňka Svěráka. Vystupovali jsme celkem třikrát a ve volném čase nám pořadatelé umožnili komentovanou prohlídku hradu, kterou mnohé děti absolvovaly poprvé. Prohlédli jsme si stánky s různými suvenýry, navštívili obchůdek s domácími cukrovinkami a mincovnu.  Den jsme si opravdu užili smiley.

Děkujeme všem zpěvákům za vzornou reprezentaci, paní asistence Marcele Kvašňákové a fotografovi Vladimíru Borgulovi.

Liana a Hana Jíchovy.