"škola nás baví"

« zpět

BERUŠKY II rozsvítili vánoční stromeček na Hoře Svaté Kateřiny

05.12.2023

V neděli 3. prosince 2023 dětský pěvecký sbor Berušky II rozsvítil vánoční stromeček v horském městečku Hora Svaté Kateřiny, kam přijal pozvání od místního pěveckého sboru Krušnohlásek pod vedením Barbory Ferenczové.

Ještě před zahájením akce jsme si chtěli užít sněhu, a tak jsme vyrazili na kopec, kde děti bobovaly a radovaly se ze sněhu smiley. Pak jsme se šli usušit do místní školy, kde nás čekalo malé občerstvení, a chystali se na vystoupení.

Na malebném náměstíčku nejdříve proběhl příchod Panny Marie a Josefa s živým miminkem, Ježíškem, poté zazpívaly svůj program sbory Berušky a Krušnohlásek. Strom se rozzářil kolem 17:45 h a nato zazněly společné koledy. Akce se moc vydařila, mezi sbory i v publiku panovala přátelská a zpěvná atmosféra.

Děkujeme Beruškám za vzornou reprezentaci heart a paní Barboře Ferenczové za pozvání a péči o náš sbor. Budeme rádi, když Krušnohlásek přijede někdy i k nám smiley.

Liana a Hanka Jíchovy