Červnové výletnění 5. C + trocha vzpomínání

Červnové výletnění 5. C + trocha vzpomínání

29.06.2022

22. června nás čekalo velké vlakové putování do Bečova n. Teplou, kde jsme navštívili nejcennější památku ČR - relikviář sv. Maura. Poté jsme strávili příjemné odpoledne v areálu botanické zahrady. V dalších horkých dnech jsme se osvěžili senzační zmrzlinou z drmalské farmy a na dětský den přišla vhod pěna od hasičů.

Na závěr přidávám několik srovnávacích fotek - pořízených na stejném místě, ale v jiný čas. Poslední snímek je úplně první mnou pořízená fotka současné 5. C.

Děkuji svým žákům za výjimečné a bohaté 4 roky. Přeji vám radostné prázdniny a mnoho úspěchů na 2. stupni.

Denisa Dologhová