Devatero pohádek

30.12.2020

Zdravíme všechny děti ze školní družiny, zpěvačky a zpěváky z Berušek a Hlásku smiley.

Taky se o vánočních prázdninách pořád jenom válíte, jíte cukroví a koukáte na pohádky? cool My ano a jde nám to skvěle! laugh Nicméně k vánočním svátkům pohádky neodmyslitelně patří. Proto jsme nezahálely a přeci jenom jsme si našly chvíli a natočily pro vás devatero pohádek (ale jiných, než napsal Karel Čapek wink). Poznáte jejich názvy podle písniček? Popřemýšlejte a napište nám je v tom pořadí, ve kterém písničky znějí ve videu č. 1 a č. 2, na email nebo do Komensu v Bakalářích. Těšíme se na vaše odpovědi smiley.

Přejeme vám i vašim rodičům vše dobré do nového roku, hlavně pevné zdraví a ať se zase brzy sejdeme!

Vaše Liana a Hanka Jíchovy heart.