KARANTÉNA PRO 3.A + 3.C

Vážení rodiče, milí žáci.

Z důvodu  prokázaného výskytu koronaviru (COVID-19), nařizuje KHS Chomutov pro žáky 3.A a 3.C karanténu od 22.11.2021. do 06.12.2021.

Zkrátit dobu karantény je možné provedením PCR testu na doporučení KHS.

Test může být proveden nejdříve 27.11.2021.

Návrat žáků do školy po negativním PCR testu je možný 29.11.2021.

Při návratu do školy je nutné předložit negativní výsledek testu.

Krajská hygienická stanice bude kontaktovat zákonné zástupce žáků ohledně dalšího postupu.

Žáci dostanou přes Komens informace k výuce.

Je nutné kontaktovat příslušného pediatra dítěte a oznámit karanténu dítěte.

I dále je nutné, aby rodiče sledovali zdravotní stav dětí (včetně denního měření teploty) po celou dobu karantény. V případě příznaků onemocnění dítěte kontaktujte neprodleně příslušného pediatra.

Obědy po dobu karantény musí rodiče přihlašovat a odhlašovat sami. Vyzvedávání oběda do jídlonosičů není možné.

Potvrzení pro Vašeho zaměstnavatele z důvodu karantény nařízené Vašemu dítěti Krajskou hygienickou stanicí z důvodu kontaktu Vašeho dítěte s pozitivně testovaným žákem na COVID-19 si v případě potřeby můžete vyzvednout v kanceláři školy v pracovních dnech od 7:30 do 14:30.

Mgr. Miroslav Žalud