Karanténa žáků 6.A,B,C

Vážení rodiče, milí žáci.

Z důvodu  prokázaného výskytu koronaviru (COVID-19), nařizuje KHS Chomutov pro žáky 6.A,B,C karanténu od 26.10.2021 do 02.11.2021.

Dne 3.11. mohou do školy nastoupit ti žáci, kteří po jednání s KHS doloží negativní výsledek PCR testu.

Žáci dostanou přes Komens informace k výuce. Online výuka není organizována.

Je nutné kontaktovat příslušného pediatra dítěte a oznámit karanténu dítěte.

I dále je nutné, aby rodiče sledovali zdravotní stav dětí (včetně denního měření teploty) po celou dobu karantény. V případě příznaků onemocnění dítěte kontaktujte neprodleně příslušného pediatra.

Obědy jsou po dobu karantény odhlášeny, vyzvedávání oběda do jídlonosičů není možné.

Potvrzení pro Vašeho zaměstnavatele z důvodu karantény nařízené Vašemu dítěti Krajskou hygienickou stanicí z důvodu kontaktu Vašeho dítěte s pozitivně testovaným žákem na COVID-19 si v případě potřeby můžete vyzvednout v kanceláři školy v pracovních dnech od 7:30 do 14:30.

Mgr. Miroslav Žalud