"škola nás baví"

« zpět

Kroužky Technického klubu pořádané Střediskem volného času Domeček

Kroužky Technického klubu pořádané Střediskem volného času Domeček

07.10.2020

Vážení rodiče,

od pondělí 5.10.2020 měly na Vaší škole začít kroužky Technického klubu pořádané Střediskem volného času Domeček Chomutov. Bohužel, od tohoto data nám Krajská hygienická stanice omezila činnost v rámci boje proti Covid-19 a to prozatím do 18.10.2020.

To znamená, že všechny čtyři kroužky Technického klubu (Gramotnost – logika pro první stupeň, Gramotnost – logika pro druhý stupeň, Robotika pro první stupeň a Robotika pro druhý stupeň) začnou, až nám KHS zase umožní činnost. O této skutečnosti budete informováni prostřednictvím Vaší školy.

Všechny čtyři kroužky Technického klubu jsou pro Vaše děti zdarma.

Děkuji za pochopení a opatrujte se v této zvláštní době.