"škola nás baví"

« zpět

Muzicírujeme na flétny, kytary a ukulele
._Fletny-2-.jpg._Fletny-3-.jpg._Kytary-Berusky-1-.jpg._Kytary-Berusky-2-.jpg._Kytary-Berusky-3-.jpg._Kytary-Berusky-4-.jpg._Kytary-Berusky-5-.jpg._Kytary-Berusky-6-.jpg._Kytary-Berusky-7-.jpg._Kytary-Berusky-8-.jpg._Kytary-Hlasek-1-.jpg._Kytary-Hlasek-2-.jpg._Kytary-Hlasek-3-.jpg._Ukulele-Berusky-1-.jpg._Ukulele-Berusky-2-.jpg._Ukulele-Berusky-3-.jpg._Ukulele-Berusky-4-.jpg._Ukulele-Berusky-5-.jpg._Ukulele-Berusky-6-.jpg._Ukulele-Berusky-7-.jpg._Ukulele-Berusky-8-.jpg

Muzicírujeme na flétny, kytary a ukulele

23.12.2021

Hudební kroužky jedou v plné parádě! V prosinci jsme hráli vánoční písně a koledy jak na flétny, tak na kytary, které se předvedly na Vánočním koncertě pěveckých sborů, a vyzkoušeli jsme si i ukulele. Děti muzicírování moc baví a těší se, až vám své dovednosti ukážou na jarním koncertě smiley.

Liana a Hanka Jíchovy