"škola nás baví"

« zpět

Naši žáci na výletě v Mirakulu
._005.jpg._016.jpg._020.jpg._026.jpg._027.jpg._029.jpg._030.jpg._031.jpg._032.jpg._033.jpg._035.jpg._037.jpg._042.jpg._043.jpg._044.jpg._045.jpg._067.jpg._072.jpg._075.jpg._080.jpg._081.jpg._083.jpg._084.jpg._086.jpg._093.jpg._094.jpg._095.jpg._103.jpg._104.jpg._106.jpg._107.jpg._108.jpg._110.jpg._111.jpg._116.jpg._117.jpg._119.jpg._120.jpg._122.jpg._123.jpg._124.jpg._125.jpg._126.jpg._127.jpg

Naši žáci na výletě v Mirakulu

26.06.2026

V úterý 23. června 2026 se naši žáci 3. oddělení a zčásti 4. oddělení školní družiny vypravili do naučně-zábavného parku Mirakulum v Milovicích.

Po vstupu se před námi otevřel obrovský areál s množstvím nápaditých herních prvků, např. nejrůznějších skluzavek, obřích trampolín, houpaček, prolézaček, lanových center, podzemních chodeb, bludišť a dalších. Po absolvování prvního bloku zábavy hurá do vodního světa. Vzhledem k pořádnému vedru to byla paráda! Děti si různých spršek, brouzdališť, vodopádů a menších bazénku opravdu užily laugh. Poté jsme se vydali na lesní hřiště. Navštívili jsme i kontaktní zoo, kde děti mohly vlézt přímo do výběhu kůzlátek a pohladit si je. 

Park je obrovský, nebylo ani možné stihnout vše projít. Ale byl to pro děti a i pro nás skvělý zážitek yes. Doporučujeme všem, kteří Mirakulum neznají, jej navštívit. Stojí to opravdu za to!

Děkujeme Střední pedagogické škole Most a třídní učitelce Haně Jíchové za možnost se výletu zúčastnit.

Liana Jíchová a Eliška Choroušová