"škola nás baví"

« zpět

Obrázky pro radost a jako výraz poděkování
._1.odd.-1.jpg._2.odd.obrazky-Adri.jpg._3.odd.-obrazky.jpg._3.odd.-s-obrazky.jpg._3.odd.-tricka.jpg._4.odd..-s-obr..jpg._obrazky-2.-odd..jpg._obrazky-pr.0B.jpg

Obrázky pro radost a jako výraz poděkování

07.05.2021

Školní družina spolu s přípravnými třídami přijala výzvu Města Chomutova  a s velkou chutí se zapojila k poděkování všem lékařům, sestřičkám i dalšímu zdravotnickému personálu za jejich extrémně náročnou práci v souvislosti s covidovou nákazou. Svými obrázky bychom s dětmi rádi všem moc poděkovali a vzkázali, že si jejich práce nesmírně vážíme. Poděkování patří také rodičům, kteří v této nesnadné době řeší spojení svého zaměstnání s výukou on-line. Děkujeme také všem pedagogům a asistentům za jejich nelehkou práci, která je často vykonávána nad jejich rámec povinností. A v neposlední řadě bychom svými obrázky rádi udělali radost také všem babičkám a dědečkům, pro které současná a dlouhodobá situace často přináší smutné chvilky a do jisté míry psychické vypětí. Tuto akci jsme spojili s akcí Červený den ve školní družině. heart

Přejeme opravdu všem hodně zdravých dnů plných lásky, radosti a sluníčka nejen na obloze.

Vychovatelky školní družiny, třídní učitelky přípravných tříd a všichni naši žáci. smiley