"škola nás baví"

« zpět

Organizační změna - Volby 2020 - zastupitelstva krajů

Organizační změna - Volby 2020 - zastupitelstva krajů

25.09.2020

Úprava režimu vyučování v době konání voleb - 02. - 03. 10. 2020

Z důvodu konání voleb do zastupitelstev krajů ve dnech 2. a 3. října 2020 upravuji páteční režim vyučování.

Vyučování končí ve všech třídách prvního i druhý stupeň školy po čtvrté vyučovací hodině (11:40 hod.) Provoz školní družiny a školní jídelny se nemění. 

Mgr. Miroslav Žalud, ředitel školy


Rozhodnutí prezidenta republiky o vyhlášení voleb je ke stažení zde.

Parlament České republiky schválil zákon o zvláštních způsobech hlasování ve volbách do zastupitelstev krajů a do Senátu v roce 2020. Tento zákon upravuje speciální možnosti pro hlasování v podzimních volbách osobám s nařízenou izolací/karanténou z důvodu nemoci covid-19. Tito voliči nebudou moci odvolit v klasických volebních místnostech, ale právě jen některým ze způsobů podle tohoto speciálního zákona. Více informací zde