"škola nás baví"

« zpět

Pohádkové Velikonoce na zámku Krásný Dvůr
._2.jpg._3.jpg._4.jpg._5.jpg._6.jpg._7.jpg._8.jpg._9.jpg

Pohádkové Velikonoce na zámku Krásný Dvůr

31.03.2024

V sobotu 30. března 2024 se žáci školní družiny a školního klubu vypravili vlakem na hezkou velikonoční akci na zámek Krásný Dvůr.

Organizátoři akce, Národní památkový ústav se sídlem v Krásném Dvoře, připravili pro návštěvníky plno her, soutěží a pohádkovou soutěžní cestu prostorami zámku. Žáci zde dle kulis, rekvizit a živých pohádkových bytostí hádali názvy pohádek. V zámecké zahradě na nás čekalo deset úkolů k vyluštění, které se týkaly postřehu žáků v oblasti přírody. Po splnění všech úkolů žáci obdrželi pěkné odměny. Prostory nádvoří nabídly návštěvníkům bohaté stánky plné velikonoční dekorace, dobrot a dokonce i výrobků místní základní a mateřské školy.

Výlet se velmi vydařil, včetně téměř letního počasí, a žáci si odvezli plno zážitků smiley.

Liana a Hana Jíchovy