Přípravná třída na zmrzlině v Otvicích
22.06.2026
V rámci oslav Dne dětí se naše přípravná třída vydala na příjemnou vycházku do Otvic. Cestu děti zvládly v pohodě, šlapaly na jedničku. Během chůze stihly pozorovat i přírodu – se zájmem si prohlédly hlemýždě u cesty. V Otvicích na děti čekala odměna v podobě zmrzliny, kterou dostaly jako dárek k svátku. Na výběr byly příchutě vanilková, švestková a lískooříšková. Děti převážně preferovaly vanilkovou. Zmrzlina všem moc chutnala, děti byly maximálně spokojené






