"škola nás baví"

« zpět

Školní družina v Zooparku Chomutov
._Zoopark-2-1.jpg._Zoopark-3o.jpg._Zoopark-4o.jpg._Zoopark-5o.jpg._Zoopark-6o.jpg._Zoopark-7-o.jpg._Zoopark-8o.jpg._Zoopark-9o.jpg

Školní družina v Zooparku Chomutov

04.05.2020

Školní družina v Zooparku Chomutov

Dne 8. 11. 2019 se naše oddělení ŠD zúčastnilo společné akce všech školních družin s názvem Péče o zvěř a přírodu před zimou v Zooparku Chomutov. Ve 14 hodin jsme se sešli spolu s ostatními skupinami u horního hlavního vchodu. Zde se nás ujala paní průvodkyně, která dětem řekla spoustu zajímavostí ze světa zvířat a také jak zvířata přečkají zimu a jak se o zvířata postarají. Děti viděly plaměňáky, tuleně, medvědy, velbloudy a spoustu dalších zvířat. Poté se svezly Amálkou do Skanzenu Stará ves. V bývalé stáji se děti napily teplého čaje, poznaly předměty a zajímavosti z dob minulých a prošly si celý areál Skanzenu.

A. Navrátilová a E. Regecová.