"škola nás baví"

« zpět

Soustředění Hlásku a některých Berušek v Jesenici u Rakovníka 25. - 27. 2. 2023

04.03.2023

Dětský pěvecký sbor Hlásek a část Berušek se zapojily do programu podporovaném Evropskou unií Zážitkově vzdělávací program pro žáky a uspořádaly pracovně rekreační soustředění v areálu Rekreačního, sportovního a školicího střediska Pod Kempem v nádherném prostředí v Jesenici u Rakovníka.

Od soboty 25. února do pondělí 27. února jsme stihli připravit velkou část nového repertoáru na jarní koncerty, poznat krásné místo Rakovnicka, absolvovat mnoho zábavných her a soutěží, sportovních chvilek, vzájemného hlubšího poznávání a tím více sdružit kolektiv smiley. Pobyt jsme si užili dosyta a jsme zas o něco bohatší - o hezké vztahy, nové písničky, poznání nové krajiny, spoustu zážitků a hlavně že jsme byli všichni spolu heart.

Liana a Hanka Jíchovy