"škola nás baví"

« zpět

Super lyžák na Klínovci

Super lyžák na Klínovci

02.01.2019 -


Již po dvacáté se uskutečnil lyžařský výcvik ve sportovním areálu Nový Klínovec SUPER lyžák

Za krásného počasí na super upravených sjezdovkách s fajn instruktory se žáci naší školy naučili základům lyžování nebo snowboardování. Ti, kteří byli již opakovaně se zdokonalili pod dohledem Jardy a Maruš na prkně a lyžaři to brousili na kopci s Pavlínou. Užili jsem si spousty legrace a pohody. Vyvrcholením je vždy večerní slalom na sjezdovce Pod Zámečkem, kde si závoďáci změří svůj čas ve slalomu. Druhý den pak následuje slavnostní vyhodnocení a předání medailí. Všichni jsme to ve zdraví přežili a těšíme se na další super lyžák. Snad

Podrobnější reporty naleznete na Facebooku školy Základní škola Chomutov Písečná