"škola nás baví"

« zpět

Super lyžák na Klínovci

Super lyžák na Klínovci

02.01.2019

Již po dvacáté se uskutečnil lyžařský výcvik ve sportovním areálu Nový Klínovec SUPER lyžák

Za krásného počasí na super upravených sjezdovkách s fajn instruktory se žáci naší školy naučili základům lyžování nebo snowboardování. Ti, kteří byli již opakovaně se zdokonalili pod dohledem Jardy a Maruš na prkně a lyžaři to brousili na kopci s Pavlínou. Užili jsem si spousty legrace a pohody. Vyvrcholením je vždy večerní slalom na sjezdovce Pod Zámečkem, kde si závoďáci změří svůj čas ve slalomu. Druhý den pak následuje slavnostní vyhodnocení a předání medailí. Všichni jsme to ve zdraví přežili a těšíme se na další super lyžák. Snad

Podrobnější reporty naleznete na Facebooku školy Základní škola Chomutov Písečná