Úprava režimu vyučování v době konání voleb do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky 2021

Vážení rodiče, milí žáci,

v době konání voleb do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky upravuji režim vyučování.

Volby se konají ve dvou dnech, v pátek 8. října od 14 do 22 hodin a v sobotu 9. října od 8 do 14 hodin.

08. 10. 2021 (pátek)

- Vyučování končí ve všech třídách prvního i druhého stupně školy po čtvrté vyučovací hodině (11:40 hod.)
- Vyučující poslední vyučovací hodiny zajistí, aby žáci při odchodu úplně vyklidili šatny.
- Vyučující poslední vyučovací hodiny doprovodí žáky (kteří mají oběd v ŠJ), do školní jídelny a pomůže pravidelnému dozoru ŠJ.

09. 10. 2021 (sobota)

- Škola mimo provoz (ZŠ, ŠD, ŠK, ŠJ)

Mgr. Miroslav Žalud