"škola nás baví"

« zpět

Vánoční pozdrav BERUŠKÁM

22.12.2020

Milé Berušky,

zdravíme vás i vaše rodiče v předvánočním čase smiley. Věříme, že se máte dobře a užíváte si volna wink. Mrzí nás, že jsme si letos spolu skoro vůbec nezazpívali a že nemáme žádný vánoční koncert jako vloni. Proto jsme pro vás připravily vánoční video se dvěma písničkami: Vzhůru, bratři milí (známá píseň z filmu Anděl páně) a Vánoční pečení, na kterou si jistě vzpomenete, protože jsme ji zpívali v předchozím roce a měli jsme ji velmi rádi laugh.

Přejeme vám i vašim rodičům krásné vánoční svátky, pod stromečkem hodně dárečků a pevné zdraví do nového roku 2021, ať se vám splní všechna přání heart. Myslíme na vás a doufáme, že se již brzo sejdeme. A teď už si pojďte s námi zazpívat smiley.

Vaše Liana a Hanka Jíchovy.