"škola nás baví"

« zpět

Vánoční pozdrav HLÁSKU

Vánoční pozdrav HLÁSKU

22.12.2020

Zdravíme Hlásek smiley,

doufáme, že se máte dobře a že užíváte volna wink. Strašně moc nás mrzí sad, že jsme si společně nezazpívali před Vánoci a neměli jsme ani žádná předvánoční vystoupení, kterých vloni bylo mnoho: zpívali jsme v Kovářské, v Měděnci, na Staroměstském náměstí v Praze při rozsvícení vánočního stromu, na náměstí v Chomutově a zakončením byl Vánoční koncert u nás ve škole ve vstupní hale. Vždy jsou to krásné chvíle plné nezapomenutelných zážitků heart. Proto jsme pro vás a vaše rodiče připravily vánoční video se dvěma písničkami, které jsme zpívaly v loňském roce a byly velice oblíbené: Půlnoční (každý den ji několikrát můžeme slyšet i v televizní reklamě na Lidl laugh) a koleda Den přeslavný, jenž k nám přišel. Snad vás video potěší a zazpíváte si i písničky s námi.

Přejeme vám i vašim rodičům krásné a pohodové vánoční svátky a vše dobré do nového roku 2021, ať se vám splní všechna přání heart.  Myslíme na vás a doufáme, že korona pomine a že se již brzo sejdeme smiley. A teď už si pojďme zazpívat.

Vaše Liana a Hanka Jíchovy.