"škola nás baví"

« zpět

Vánoční soutěž pro žáky školy
vanoce-2020.pdf  (520.97 kB)

Vánoční soutěž pro žáky školy

04.12.2020

Milí žáci, 

Vánoce, Vánoce přicházejí, zpívejme přátelé, po roce Vánoce, Vánoce přicházejí, šťastné a veselé. Proto jsme si pro vás paní učitelky a páni učitelé připravili soutěž s touto tématikou.

Blíží se doba vánoční, nastává advent, doba očekávání, nálada velkého tajemství a pro děti především doba příprav a těšení se na Vánoce. Děti sepisují svá přání, otvírají okénka adventních kalendářů a my dospělí máme plno práce s pečením a nakupováním. Budeme proto rádi, když se v tomto adventním čase s námi na chvilku zastavíte. Vánoce totiž nejsou jen Štědrý den. Smysl Vánoc spočívá především ve vzájemné úctě, lásce a přátelství. Je dobou, kdy by se měla scházet celá rodina pohromadě u svátečně prostřeného stolu.

A my si společně, pevně v to doufám, užijeme nádhernou atmosféru tohoto období.

Přejeme Vám, za celý kolektiv ZŠ Chomutov, Písečná, abyste je oslavili radostně a bohatě.

 

Všechny informace k soutěži najdete v přiloženém plakátu.

 

Těšíme se na vaše práce.

Mgr. Barbora Sirůčková