"škola nás baví"

« zpět

Vyhodnocení soutěže na téma Halloween

Vyhodnocení soutěže na téma Halloween

10.11.2020

Dobrý den, rádi bychom vyhlásili vítěze soutěže na téma Halloween, která se konala na konci října. Soutěže se zúčastnilo celkem 15 žáků. Vítěze jsme rozdělili do dvou kategorií, na první a druhý stupeň. Všichni zúčastnění včetně vítězů budou oficiálně odměněni bezprostředně po nástupu do školy. Za 1. stupeň budou odměněni všichni zúčastnění. Nejvíce porotu zaujalo divadelní ztvárnění Štěpánky Brožíkové (3.A). Dále pak ocenila zapojení bratrů Lukáše a Matěje Holuba (5.B a 2.A), za zapojení celé rodiny. V neposlední řadě zaujala práce Eloiny Fonsecové (5.A) a Viktorie Holé (2.A). Za 2. stupeň budou odměněni rovněž všichni zúčastnění. Ovšem na 1. místě se umístili dva žáci, a to Marek Varchol (9.B) a Tereza Tschernayová (6.A). Na 2. místě Alice Hladíková (7.A). Na 3. místě Michelle Šantrochová s bratrem.

Všem zúčastněným děkujeme a těšíme se brzy u další soutěže.

S pozdravem

Mgr. Barbora Sirůčková