"škola nás baví"

« zpět

Výtvarné tvoření je radost
._deti-2.jpg._deti.jpg._krava.jpg._krava2.jpg._krava3.jpg._krava4.jpg._krava5.jpg._krava6.jpg._linie.jpg._linie1.jpg._linie2.jpg._linie3.jpg._linie4.jpg._motyl.jpg._motyl2.jpg._motyl3.jpg._motyl4.jpg._panna1.jpg._panna2.jpg._panna3.jpg._panna4.jpg._panna5.jpg._panna6.jpg._ptak.jpg._ptak3.jpg._ptak5.jpg._ptak6.jpg._ptak7.jpg._ptak8.jpg._vlasy1.jpg._vlasy2.jpg._vlasy3.jpg._vlasy4.jpg._vlasy5.jpg._vlna-klacik-5.jpg._vlna-klacik.jpg._vlna-klacik2.jpg._vlna-klacik3.jpg._vlna-klacik4.jpg

Výtvarné tvoření je radost

01.05.2024

Každou středu se žáci 5.B ve výtvarné výchově s chutí pouští do tvoření, malování či kreslení. Už dávno vědí, že cílem jejich snažení není krásný výtvor či obrázek na jeho konci, ale tím pravým cílem je užít si to tvoření, těšit se z něj, mít radost, když ,,něco“ pod jejich rukama vzniká. A když to se povede, pak i výsledek je pěkný.

Předkládáme vám ke zhlédnutí pár jejich prací.