Za vůní adventu do knihovny i muzea

Za vůní adventu do knihovny i muzea

30.11.2023

Příjemné chvíle strávily děti z 1. C v prostorách chomutovského muzea, kde objevily kouzlo staročeských vánočních tradic, v loutkové scéně si připomněly příběh Ježíškova narození, vytvářely perníkové dekorace a obdivovaly unikátní pohyblivý betlém Josefa Fialy. V knihovně si poslechly poutavý příběh s poselstvím Tohle není džungle. A seznámily se s nejrůznějšími tituly, od pohádek a komiksů po naučné knihy. Během listování si každý žák našel to své pravé ořechové, a má tak o důvod víc těšit se na příští knižní setkání.

Mgr. Denisa Dologhová