"škola nás baví"

« zpět

Zákaz provozu školních tělocvičen
._vykricnik.jpg

Zákaz provozu školních tělocvičen

08.10.2020

Vážení sportovci a uživatelé školních tělocvičen

Dle dnešního nařízení MŠMT a MZČR dočasně pozastavuji pronájmy a užívaní školních tělocvičen ke všem účelům.

Pronájmy Vám nebudou fakturovány.

Děkuji za pochopení

Mgr. Miroslav Žalud, ředitel školy


Provoz a používání sportovišť – krizovými opatřeními vlády ze dne 8. 10. 2020 se od 9. 10. 2020 0:00 hod. do 25. 10. 2020 23:59 hod. se zakazuje provoz a používání sportovišť ve vnitřních prostorech staveb (např. tělocvičny, hřiště, kluziště, kurty, ringy, herny bowlingu nebo kulečníku, tréninková zařízení) a vnitřních prostor venkovních sportovišť, posiloven a fitness center, s výjimkou tělocviku na prvním stupni základního vzdělávání v základních školách a v mateřských školách. Tento zákaz se týká také doplňkové činnosti školy či školského zařízení (např. pronájem tělocvičen).