Závěrečný letní koncert dětských pěveckých sborů
._02.jpg._05.jpg._06.jpg._07.jpg._08.jpg._09.jpg._10.jpg._11.jpg._12.jpg._14.jpg

Závěrečný letní koncert dětských pěveckých sborů

27.06.2024

Ve středu 26. června 2024 se konal Závěrečný letní koncert dětských pěveckých sborů ve vstupní hale ZŠ.

Koncert začínal zhudebněním známé pohádky Červená Karkulka v podání pěveckého sboru Hlásek, dále vystoupily nejmenší Berušky I, větší Berušky II, ve svém programu pokračoval nejstarší Hlásek, předvedli se také ukulelistky a kytaristi. Na závěr zazněly společné lidové písně všech účinkujících, které si s námi zazpívalo i početné publikum. Celý koncert se moc vydařil yes.

Děkujeme vedení školy a rodičům za celoroční spolupráci a podporu, velice si toho vážíme.

Všem našim zpěváčkům, ukulelistkám a kytaristům přejeme krásné prázdniny plné zážitků a těšíme se na vás v novém školním roce smiley.

Liana a Hana Jíchovy heart