"škola nás baví"

Školní klub

Přehled zájmových útvarů pro školní rok 2020-2021

 

Název zájmového útvaru

Skupina žáků

Termín – den / doba

(od-do)

Pracovník – vedoucí útvaru

poznámka

ŠD/

ŠK

 

Kroužek volejbalu 2.st.

7.8.9.roč.

Čt. 14:00 – 15:00

Markéta Kirnová

 

ŠK

 

Hra na nástroj (kytara, flétna)

 

Po 16:00-17:00

Liana Jíchová

 

ŠD

 

Kroužek pěveckého sboru

 

Po 15:00-16:00

Liana Jíchová

 

ŠD

 

Kroužek pěveckého sboru 5. – 9. ročník

 

St 16:00-17:00

Liana Jíchová

 

ŠK

 

Hra na nástroj (kytara, flétna)

 

St 17:00- 18:00

Liana Jíchová

 

ŠK

 

Kroužek pěveckého sboru

 

St 15:00-16:00

Liana Jíchová

 

ŠD

 

Taneční kroužek

 

St 12:35- 13:30

 Libuše Kotlárová

 

ŠK

 

Kroužek  Cambridge English

 

Čt 13.15 – 14.00

Bc. Kozárová

MEDOU 1

 

 

Klub zábavné logiky a deskových her

 

Po, Čt 13.15- 14:15

p. Guček

EU63-ŠK

 

 

Kroužek modelářů

 

Po 16.00 – 18.00

p. Kocourek

 

 

 

Kroužek keramiky

 

Čt 13:30-15:00

1xza 14 dní

Mgr. Martina Hégrová

 

ŠK

 

Kroužek výtvarné výchovy

 

Po 13:3014:30

Mgr. Lenka Krhounová

 

ŠK

 

Čtenářský klub 2

 

Čt 15.00 – 16.00

p. Szabóová

EU63-ŠK

 

 

Knihovna

 

 

Pavla Janoštíková

 

ŠD

 

Čtenářský klub 1

 

Út 15.00 – 16.30

p. Janoštíková

EU63-ŠD

 

 

Kroužek  Cambridge English

 

ST 14:00 – 14:45

Mgr. Hanušová

MEDOU 2

 

 

Kroužek podpory učení 1 - logopedie

 

St 15:00-16:00

Pavla Janoštíková

 

ŠD

 

Kroužek podpory učení 2

 

St 13:40-14:25

Mgr. Ivana Francová

 

ŠK

 

Kroužek Logopedie

 

 

Vanda Kozárová

 

ŠK

 

Výtvarný kroužek

 

Po 15:00-16:00

Adriana Navrátilová

 

ŠD

 

Výtvarný kroužek

2.st.

 

Mgr. Barbora Sirůčková

 

ŠK

 

Ruční práce

 

Ú 13:30 – 14:30

Mgr. Alice Korábová

 

ŠK

 

Florbal

2. – 4. tř.

St 12:45-13:45

Bc. Daniel Pokorný

 

ŠK


 

Zájmové útvary projektu "SPOLEČNOU CESTOU"

NázevČasH.Pracovník

Kroužek fotbalu-1 - 2.až 4.tř

Ú 12:35-13.35

1

Michal Klimeš

Kroužek fotbalu-3 - 5.až 9.tř

Čt. 14:00-15:00

1

Michal Klimeš

Kroužek basketbalu

S 13:30-14:30

1

Kateřina Rokošová

Kroužek kolektivních sportovních her

Ú 12:35-13.35

1

Markéta Kirnová

Přírodovědný kroužek

Po 7:00-8:00

1

Mgr. Eliška Vokatá

Kroužek malý sporťáček

Ú, Č 13:15 – 14:00

1

Michal Guček

Jazykový kroužek – Aj 2.r.

Č 12:40- 13:30

1

Mgr. Marcela Málková

Jazykový kroužek - Velký angličtinář

Čt.14:00-14:45

1

Mgr. Denisa Šťastná

Jazykový kroužek - Malý angličtinář

Ú 12:50-13:35

1

Kristina Junglingová

Zdravotnický kroužek

S 6:50 – 7:451

1

Kristina Junglingová

Kroužek čtenářský a dramatický

Pá 11:50-12:50

1

Lenka Karásková

Kroužek čtenářský a dramatický

S 13:00-14:00

1

Hana Peterová

Doučování  - Matematika a český jazyk

S 7:00- 7:45

Čt 7:00-7:45

2

Mgr.Naděžda Kloubová / Mgr. Libuše Procházková

Doučování  - Matematika a český jazyk

Po 11:40-12:35

St 11:40-12:35

2

Mgr. Jana Tomčíková / Lenka Doudová

Doučování  - Matematika a český jazyk

 

2

Mgr. Alena Vránová / Jitka Doušová

Doučování  - Matematika a český jazyk

 

2

Mgr. Martina Hégrová / Eva Regecová

Doučování  - Matematika a český jazyk

Po, Čt 12:40-13:25

2

Mgr.Denisa Dologhová

Doučování  - Matematika a český jazyk

Po, Čt 12:40-13:25

2

Mgr.Lenka Krhounová

Doučování  - Matematika a český jazyk

S 14:00- 14:45

2

Mgr. Helena Pajerová

Doučování  - Matematika a český jazyk

Pá 7:00- 7:45

Po 7:00 – 7:45

2

Mgr. Jana Chabrová

Doučování  - Matematika a český jazyk

Po 7:00-7:45 K

Čt. 7:00-7:45 R

 

2

Mgr. Bohumila Rýznerová /  Mgr. Alice Korábová

Doučování  - Matematika a český jazyk

St 7:00-7:45

Čt 12:40-13:30

2

Mgr. Ivana Benešová

Doučování  - Matematika a český jazyk

St 7:00-7:45

Pá 7:00-7:45

2

Mgr. Jitka Banovičová

Doučování  - Matematika a český jazyk

Čt 13:15-14:00

Ú 13:15-14:00

2

Mgr. Ivana Šmejkalová / Mgr. Pavla Pavelková

Doučování  - Matematika a český jazyk

Po 12:40-13:30

Pá 11:50-12:30

2

Mgr. Marcela Málková

Doučování  - Matematika a český jazyk

St 11:50-12:30

Čt 11:50-12:30

2

Mgr. Radmila Zítková

 

._klub_01.jpeg._klub_02.jpeg._klub_03.jpeg._klub_04.jpeg._klub_05.jpeg._klub_06.jpeg._klub_07.jpeg._klub_08.jpg._klub_09.jpg._klub_10.jpg